Gizlilik Politikası ve Çerezler

EczaneNöbetçi web sitemize ait Kullanım Koşulları aşağıda yer almaktadır.

Kullanım Koşulları

Tüm Türkiye il, ilçe ve mahalle bazında güncel eczane listelerini yayınlayan, her gün nöbetçi eczaneleri listeleyen portal web sitesidir.

eczanenobetci.net’in listelenen eczanelerle herhangi bir organik veya ticari bağlantısı yoktur.

eczanenobetci.net, Türkiye’nin her ilindeki resmi eczacı ticaret odasının internet sitesinde yayınlanan yedek eczanelerin listesini her gün kontrol etmek için özel bir yazılım kullanmakta ve eksiksiz olarak kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

eczanenobetci.net, nöbetçi eczaneleri yanlış listeleyen teknik veya herhangi bir nedenle oluşabilecek zararlardan sorumlu değildir. Herhangi bir eczaneye gitmeden önce telefonla iletişime geçerek açık olup olmadığını teyit etmeniz önerilir.

eczanenobetci.net, yayınladığı eczanelerin genel iletişim bilgilerini paylaşmakla kalmayıp, eczanelerin iletişim bilgilerini de düzenleyerek kolay anlaşılır ve kullanıcı dostu hale getirerek, güncel ve doğru olmalarını sağlamakta, Eczanelerin konumu, personel ve diğer detayları Listeye bilgi ve doğruluğunu kontrol etmek, listeye aktif ve pasif eczaneler eklemek ve silmek, çevrimdışı kanallardan ve diğer süreçlerden çeşitli listeler ve iletişim bilgileri almak ve bunları veri tabanında derlemek, Eczanelerin yanı sıra il, ilçe ve mahallelerde katma değer yaratma temelinde.

eczanenobetci.net tarafından sağlanan veriler, eczanenobetci.net tarafından sağlanan site uygulamanıza eklenerek paylaşılabilir. Bu web sitesini kullanmanız, bu kullanım koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.